ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
17.12.2020r. 10:26

W ciągu czterech miesięcy, blisko pół miliona osób w różnych częściach Polski skorzystało z możliwości obejrzenia bolidu Alfa Romeo Racing Orlen na żywo. Akcja, zainicjowana przez PKN Orlen zakończy się 20 grudnia. Obecnie bolid zespołu, w którym kierowcą rezerwowym jest Robert Kubica można jeszcze zobaczyć przed Centrum Olimpijskim w Warszawie.
PKN Orlen
17.12.2020r. 05:04

Konieczność zachowania ciągłości działania zakładów przemysłowych, urzędów, jak również innych organizacji w dobie pandemii, związanej z obecnością wirusa COVID-19, wymusza podjęcie dodatkowych działań zmierzających do zwiększenia bezpieczeństwa pracowników i kontrahentów. Działania te muszą zapewnić kompleksowe podejście przeciwepidemiczne, dopasowane do stanu epidemii. jak również umożliwić bezpieczną komunikację z klientem zewnętrznym w sytuacjach, gdy kontakt on-line nie jest wystarczający.
UDT
16.12.2020r. 17:01

W okresie przedświątecznym, PGE Polska Grupa Energetyczna uruchomiła kolejną odsłonę kampanii "Polskie - kupuję to!" pod hasłem "Wspierajmy polskich Przedsiębiorców i Producentów... nie tylko od święta!".

Grupa PGE
16.12.2020r. 15:12

16 grudnia spółka PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, przekazała na rzecz szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie darowiznę w wysokości 300 tysięcy złotych. Ofiarowana kwota przeznaczona zostanie na zakup środków koniecznej ochrony indywidualnej pracowników szpitala związanych z epidemią COVID-19.
PGE GiEK S.A.
16.12.2020r. 10:20

PGE Toruń, w ramach ogólnopolskiego programu "Dzielimy się ciepłem" PGE Energia Ciepła, spółki z Grupy PGE, wsparło cztery organizacje pożytku publicznego, korzystające z ciepła sieciowego i niosące pomoc potrzebującym. 16 grudnia wręczono beneficjentom symboliczne czeki na łączną kwotę 40 tysięcy złotych. W ten sposób spółka chce wspomóc działalność fundacji i stowarzyszeń, aby mogły one jeszcze lepiej spełniać swoje misje dla najbardziej potrzebujących.
PGE Toruń
15.12.2020r. 15:22

Energa z Grupy Orlen przekazała mikołajkowe "paczki pełne dobrej energii".
Energa
15.12.2020r. 14:48

Spółka od 4 lat wspiera placówki edukacyjno-wychowawcze poprzez realizację warsztatów naukowych dla dzieci i młodzieży. W tym roku zostały one zorganizowane na terenie 70 gmin w 15 województwach w formie online. W ramach warsztatów aż 111 szkół podstawowych otrzymało atrakcyjne nagrody oraz sprzęt naukowy. Do dyspozycji nauczycieli przekazano również materiały edukacyjne oraz pomoce naukowe do przeprowadzania eksperymentów.
Gaz-System
15.12.2020r. 12:53

Z okazji Międzynarodowego Dnia Niepełnosprawnych obchodzonego na początku grudnia, Tauron uruchomił na firmowym kanale na YouTube trzy nowe playlisty z filmami edukacyjnymi dla osób z niepełnosprawnościami. Są to wersje z audiodeskrypcją, napisami dla niesłyszących oraz z językiem migowym. Przystosowanie wszystkich filmów na temat elektryczności do potrzeb uczniów i nauczycieli niepełnosprawnych to unikalny projekt w skali kraju.
Tauron
15.12.2020r. 11:33

Członkowie Powiatowego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi przy Kopalni Bełchatów, oddziału spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, jak co roku, odwiedzili Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Górnicy przekazali paczki dla najmłodszych pacjentów szpitala. Uczestniczyli także w akcji honorowego krwiodawstwa.
PGE GiEK S.A.
15.12.2020r. 10:43

Dla ratowania życia i zdrowia pacjentów krwiodawcy z klubu HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów, oddziału spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy z PGE, dzielą się najcenniejszym darem. W tym roku klub świętuje jubileusz 40-lecia swojej działalności.
PGE GiEK S.A.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE