ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE
11.09.2020r. 11:31

PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy PGE, wspiera wydarzenia i inicjatywy lokalne, dzięki czemu aktywnie uczestniczy w życiu regionów, w których prowadzi swoją działalność. Obejmuje mecenatem instytucje kultury w lokalizacjach, w których posiada aktywa ciepłownicze. We wrześniu br. do tego grona dołączyła Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie.
PGE Energia Ciepła
10.09.2020r. 06:30

Jan Dempc
Energa dba o środowisko wodne rzeki Narew. Produkując w Ostrołęce energię elektryczną i cieplną korzysta z zasobów tej rzeki do chłodzenia bloków energetycznych. Z kolei termika wracającej do Narwi wody jest wykorzystywana do hodowli ponad 30 gatunków ryb. Szacuje się, ze dzięki tym warunkom, stwarzającym doskonałe możliwości wytwarzania materiału do zarybiania dla wielu jezior i rzek w Polsce, wyhodowano miliony sztuk narybku.
Energa
09.09.2020r. 16:53

PGE Polska Grupa Energetyczna została partnerem aplikacji Pola, dzięki której w szybki sposób można sprawdzić, czy dany produkt został wyprodukowany w Polsce. Zaangażowanie PGE w rozwój aplikacji jest realizowane w ramach kampanii PGE "Polskie - kupuję to!" .

Grupa PGE
09.09.2020r. 12:37

PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy PGE, która jest partnerem Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie zapraszają do laboratorium, gdzie pod gołym niebem, w ciekawy i przystępny sposób tłumaczone są zjawiska z obszaru nauki i techniki.
PGE Energia Ciepła
09.09.2020r. 10:07

Ostatni weekend obfitował w sportowe wydarzenia wspierane przez Eneę. Koncern energetyczny był sponsorem zawodów Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, Poland Business Run oraz Enea Junior Poznań Triathlon. W Poznaniu na terenie Kompleksu Sportowego Chwiałka w sobotę odbyły się jedne z największych w Polsce multisportowych zawodów dla dzieci - Enea Junior Poznań Triathlon. W tym roku po raz drugi sponsorem tytularnym wydarzenia była Enea.
Enea
08.09.2020r. 16:37

Cztery miesiące, dziewięć lokalizacji, siedem województw - bolid Alfa Romeo Racing Orlen rusza w jesienną podróż po Polsce. Trasę otworzyło Forum Ekonomiczne w Karpaczu, a do końca roku kibice Formuły 1 będą mogli go zobaczyć na stacjach paliw oraz m.in. w płockiej siedzibie PKN Orlen i warszawskim Centrum Olimpijskim.

PKN Orlen
08.09.2020r. 14:19

Za nami 9. edycja charytatywnej sztafety Poland Business Run. Choć bieg odbył się w zmienionej formule, na mecie wirtualnej rywalizacji zameldowało się ponad 18 tysięcy biegaczy. Dzięki ich zaangażowaniu pomoc otrzyma co najmniej 55 osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu. Sponsorem strategicznym tegorocznej edycji zawodów była Enea.
Enea
08.09.2020r. 13:33

Grupa Enel, czołowy globalny koncern energetyczny, w skład którego wchodzi m. in. wiodący w Polsce agregator usług DSR Enel X Polska, zanotowała dochód netto ze zwykłej działalności operacyjnej o 5,6 proc. wyższy w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego. Mimo zawirowań gospodarczych związanych z pandemią COVID-19 grupa utrzymuje swoją silną pozycję na rynku energetycznym, a jej spółka - Enel X - wzmacnia swoją obecność w Polsce.
Enel
07.09.2020r. 15:26

Imponujący występ Magnusa Ditleva (DEN) pozwolił mu odnieść zwycięstwo w zawodach Enea IRONMAN 70.3 Gdynia 2020. W rywalizacji kobiet pierwsze miejsce zajęła Lisa Norden (SWE), która prowadziła od startu do mety. Organizacja pierwszego weekendu z cyklu IRONMAN, od czasu wybuchu pandemii, wymagała wyjątkowych środków bezpieczeństwa.
Enea
04.09.2020r. 20:21

Polskie Sieci Elektroenergetyczne poinformowały, że prezes Urzędu Regulacji Energetyki decyzją z dnia 4 września br. zatwierdził zmiany Regulaminu rynku mocy.


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE