ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

WYSZUKIWARKA SERWISU INFORMACYJNEGO CIRE.PL
Wyszukiwane słowo/fragment słowa
Branża
(zaznaczenie kilku przy wciśniętym Ctrl)
Informacje OD wybranej daty:
Informacje DO wybranej daty:
Zakres
Sposób sortowania wyników

LICZBA WYSZUKANYCH WYNIKÓW: 16
22.12.2020r. 05:33

W ramach Grupy Veolia w Polsce działa nowa spółka - Veolia Energy Contracting Poland. Jej podstawowym obszarem działalności jest handel energią oraz gazem. Szefem nowej firmy został Krzysztof Zamasz, wiceprezes zarządu Veolii Energii Polska.

15.01.2020r. 09:50

CRK Energia - spółka ostrowskiej Grupy Kapitałowej Centrum Rozwoju Komunalnego uzyskała promesę koncesji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie dystrybucji energii elektrycznej.

25.03.2019r. 13:28

W ramach realizowanego w Ostrowie Wielkopolskim projektu Ostrowskiego Rynku Energetycznego rozpoczęła się budowa sieci energetycznej, którą energia z miejscowej elektrociepłowni ma trafić bezpośrednio do odbiorców.

01.02.2019r. 20:44

II warsztaty z udziałem partnerów naukowych i gospodarczych Ostrowskiego Rynku Energetycznego zorganizowane przez Centrum Rozwoju Komunalnego odbyły się w piątek 1 lutego. Podczas spotkania zaprezentowano kolejny etap projektu - budowę własnej sieci przyłączeniowej lokalnej ekologicznej energii w centrum miasta.

20.06.2017r. 10:03

115 punktów poboru w obiektach PKP Intercity korzystać będzie z energii elektrycznej sprzedawanej przez Energę Obrót.

05.10.2016r. 14:21

Gmina Olsztyn oraz jej 296 partnerów podpisali w środę umowę z Tauronem i Energą na zakup energii elektrycznej. Zarówno przedstawiciele miasta, jak i partnerzy samorządu przyznali, że w tym roku wynegocjowali wyjątkowo korzystne stawki zakupu energii.

11.05.2010r. 12:34

Najsłynniejsze polskie schronisko turystyczne nad Morskim Okiem w Tatrach jest nowym klientem ENERGI. Pozyskanie tego zabytkowego obiektu do grona klientów spółki, to efekt szerszej akcji na Podhalu, która rozpoczęła się od zdobycia zakopiańskiego samorządu. ENERGA wygrała przetarg na dostawy energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia ulicznego w Zakopanem.

04.05.2009r. 13:00

Energa-Obrót wygrywa kolejne przetargi na dostawy energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia ulicznego. Po niedawnym zwycięstwie w gminie Olsztyn, do portfela pomorskiego sprzedawcy dołączyły kolejne samorządy z południa Polski: Kamienica Polska, Brzeźnica, a w zeszłym tygodniu także Wieliczka.

11.04.2006r. 10:49

Komisja Papierów Wartościowych i Giełd zwróciła się do SUWRE (Stowarzyszenia Uczestników Wolnego Rynku Energii) z prośbą, aby zrzeszeni tam maklerzy zasilili szeregi biegłych sądowych w zakresie spraw i problematyki rynku giełdowego.

03.03.2005r. 09:07

Nowy Zarząd oraz bardzo ambitne cele działania, to efekt wczorajszego Walnego Zebrania Stowarzyszenia Uczestników Wolnego Rynku Energii (SUWRE) w Warszawie. Prezesem oraz Dyrektorem Generalnym Stowarzyszenia został Ireneusz Juchniewicz.


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE